KURUMSAL

ASYA DANIŞMANLIK

2016 yılında kurulan ASYA Danışmanlık, uzman kadrosunun ve bölgesel çözüm ortaklarının etkin ve koordinasyonlu çalışmaları neticesinde bugün 500'ü aşkın projeye imza atmış ve ülkemizin rekabet seviyesini artıracak yatırımların başarılı bir şekilde yönetilmesinde öncü rol oynamıştır.

ASYA Danışmanlık, fon danışmanlığı sektöründeki bilgi ve tecrübesini hizmet verdiği kurum ve kuruluşlara aktararak yapacakları yatırım için ‘zaman kaybetmeden’ profesyonel destek almalarını sağlamaktadır.

VİZYONUMUZ

Paydaşları tarafından saygı duyulan bir kurum olarak Türkiye’de karlı yatırımların mimarı olmak.

MİSYONUMUZ

İşletmelerin sorunlarını tarafsız ve doğru bir yaklaşımla analiz edip, müşterisine, Türkiye ekonomisine katma değer getiren, uygulanabilir, yenilikçi, yaratıcı, akılcı ve gerçekçi çözümler üretmektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerimiz ve ekibimiz arasında karşılıklı güven, saygı, sevgi anlayışı ve iletişimi geliştirerek, disiplinli bir iş ortamında :

  • Açılan hibe programlarının sürekli olarak takibini yaparak, müşterilerin hizmet taleplerine anında cevap vermek
  • Yatırımcı için hangi hibe programının uygun olduğunu belirleyerek, karlı ve gerçekçi sonuçlar doğuran projeler hazırlamak
  • Güler yüzlü, dürüst, ilkeli, kaliteli hizmet anlayışımızdan ve kurumsal yapımızdan asla ödün vermemek
  • Yatırımlarda uygulanabilirliği ve sürdürülebilirliği esas almak
  • Sorunları tarafsız ve doğru bir yaklaşımla analiz edip; uygulanabilir, yenilikçi, yaratıcı, akılcı ve gerçekçi çözümler üretmek
  • Verdiğimiz hizmetleri zamanında, eksiksiz ve doğru yapmak